Конкурс "Благодійна Україна-2022"

Дата: 30.03.2023 12:52

Фото без описуФото без опису

В зв΄язку з проведенням щорічного Національного конкурсу „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України”, метою якого є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення, сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва, Всеукраїнська благодійна організація „Асоціація Благодійників України” запрошує долучатися до участі всіх бажаючих.

Останній термін подачі заявок для участі – 30 квітня 2023 року (включно). Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com. Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).