10 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ

Дата: 10.03.2023 09:57

10 березня в Україні святкують День Державного гімну України. Свято офіційно затвердив Кабінет Міністрів України 2021 року. «Ще не вмерла Україна» – твір композитора Михайла Вербицького та поета Павла Чубинського, який став державним символом нашої країни, вперше було виконано саме 10 березня 1865 року на концерті до дня пам’яті Тараса Шевченка в Перемишлі (Польща). Для українців гімн – це урочиста пісня, яка відображає дух нації з нелегкою історією боротьби зі загарбниками. День Державного гімну – важливий день для українців, оскільки він символізує єдність, силу та стійкість країни. День Державногогімну – це нагадування про важливість національної ідентичності та єдності, а також свято унікальної культури та традицій України.