Пенсійники Луганщини ведуть виїзні прийоми в хабах для наших ВПО в шести регіонах країни

Дата: 09.03.2023 15:20

Так, щопонеділка вони приймають переселенців з Луганщини у Черкасах. Звернутися з питаннями, що турбують, можна за адресою: вул. Чехова, 9-а, з 10:00 до 12:00.

У цей же час, але щочетверга, ведеться прийом у Полтаві. Адреса: вул. Пушкіна, 115.

В інших гуманітарних штабах співробітники ГУ ПФУ у Луганській області приймають за попередньою домовленістю.

Зокрема, у Полтаві – вул. Пилипа Орлика, 30. У місті Пирятин на Полтавщині – вул. Соборна, 19.

У Хмельницькому – вул. Кам’янецька, 122. У Дніпрі – пр. Петра Калнишевського, 27-к. У Харкові – Майдан Конституції, 1 (4-й під’їзд).

У Києві – у гуманітарних хабах за адресами: вул. Поліська, 14, вул. Мала Житомирська, 16/3, вул. Марії Приймаченко, 8, вул. Миколи Ушакова, 8-а.