З Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Дата: 08.03.2023 10:33

Дорогі наші жінки!
Від усього серця вітаю вас зі святом весни, краси, чарівності і жіночності, днем, коли ми в черговий раз можемо сказати , які ви неймовірні, особливі, чарівні, кохані - Міжнародним жіночим днем 8 березня!
Ця війна змусила стати вас сильними і сміливими, хоробрими та відважними, відданими та відчайдушними! Але, не дивлячись ні на що, ви залишаєтесь ніжними, тендітними і красивими! Ви нас надихаєте, підтримуєте і заради вас хочеться боротись і перемагати! Ви наш надійний тил, опора і підтримка!
Бажаю вам мирного неба над головою в рідній країні, міцного здоров’я, гармонії в житті і в душі, кохання та здійснення всіх мрій і задумів!
Нехай цей день принесе вам багато радості та приємних сюрпризів, нехай весна розквітає в вашому серці, а квіти народжують нове життя, любов, надію і віру у перемогу.

З повагою,
Начальник Білолуцької селищної