Філію Луганського обласного онкологічного диспансеру відкриють в Дніпрі

Дата: 03.03.2023 15:54

Фото без опису📌Філію Луганського обласного онкологічного диспансеру відкриють в Дніпрі

Спеціалісти КНП «Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер», що відновив роботу у червні на Рівненщині, надають обсяг спеціалізованої хірургічної та хіміотерапевтичної допомоги пацієнтам із онкологічною патологією.

На сьогодні заклад оснащений всім необхідним для надання медичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення, пацієнтам із доброякісними пухлинами тощо.

Наразі триває процес відкриття філіалу у м. Дніпро. А консультації лікаря там вже проводяться. Оформлюються документи для надання амбулаторної допомоги.

Лікарі КНП ЛОР «ЛОКОД» консультують у м. Сарни:
- вул. Ярослава Мудрого, 3: лікарі-онкологи-хіміотерапевти, хірурги, хірурги-онкологи, гінекологи, гінекологи-онкологи;
- вул. Технічна, 1: лікар-мамолог та лікар-онкоотоларинголог;
- вул. Ковельська, 7: лікар-ендокринолог.

Довідка: (063) 576 39 86.

У м. Дніпро лікар-онколог КНП ЛОР «ЛОКОД» консультує за телефоном: (095) 868 13 16 – Андрій Володимирович.