Дата: 19.02.2023 14:16

Юристи, лікарі, служба зайнятості приймають у координаційному центрі допомоги ВПО в Івано-Франківську. Зокрема, у вівторок переселенці з Луганщини можуть скористатися послугами адвоката БФ «Право на захист». У разі необхідності подальшого юридичного супроводу справи, благодійники гарантують юридичну допомогу на безоплатних умовах. Прийом ведеться без попереднього запису. У середу і четвер є можливість отримати медичну допомогу від лікарів. Прийом - теж без попереднього запису.

У п'ятницю з 10:00 до 13:00 у Координаційному центрі приймає фахівець Луганської обласної служби зайнятості, який надає консультації з отримання (поновлення) статусу безробітного та виплат допомоги по безробіттю, надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО тощо.

Також з вівторка по суботу консультації з різних питань відвідувачам Центру надають працівники Сєвєродонецької районної державної адміністрації.

Питання можна поставити й за номером телефону: +380990161724.