Луганські переселенці на Львівщині отримали засоби гігієни від міжнародних донорів

Дата: 14.02.2023 15:15

Жителям Луганської області, які перемістилися на Львівщину з тимчасово окупованих територій та обслуговуються у гуманітарному хабі Старобільської міської військової адміністрації у Львові, на минулому тижні вже вдруге видали сімейні пакунки із засобами гігієни від міжнародної організації "Данська рада у справах біженців" (DRC).

Крім цього, наші земляки мають можливість отримати консультації від юристів міжнародної організації «Норвезька рада у справах біженців» (NRC), медико-гігєнічні пристосування, гігієнічні засоби для жінок від БФ «Рокада», який співпрацює з гуманітарними програмами ООН тощо.

Також упродовж тижня продукти харчування тут отримала 271 людина.

У хабі ВПО з Луганської області налагоджені консультації спеціалістів: терапевта, психолога, щочетверга тут ведуть прийом представники служби зайнятості.

Адреса хабу: місто Львів, вулиця Рудненська, 10.
Часи роботи – з 10:00 до 14:00 (крім вихідних).
Довідки за телефоном: 099-009-21-49.