Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Долучайся до стрілецького батальйону!

Дата: 08.02.2023 19:03
Кількість переглядів: 202

Фото без опису

    З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ! Ми виборюємо для своєї країни майбутнє, яке насправді заслуговуємо. Сьогодні ми будемо сильнішими, адже тисячі людей приєднуються до лав Збройних Сил України та Сил територіальної оборони.

    Україна потребує тих, хто готовий стати на захист рідного краю, готовий давати відсіч ворогу. Кожен, хто може долучитися до боротьби з окупантами, повинен це робити.

     Старобільський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

    Запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років – мешканців Білолуцької громади Старобільського району Луганської області приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

    Всі, хто прагне наблизити нашу перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ, чекаємо  в Старобільському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Захисти свій дім!

Захисти свою сім’ю!

Захисти Україну!

Старобільський РТЦК та СП

Контактна особа: Сопов Сергій Йосипович, тел.0508881718


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора