Інформація щодо надання матеріальної допомоги

Дата: 30.01.2023 09:00

Відповідно до пункту 19 частини другої статті 19 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 № 5403-VI (із змінами) до повноважень органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту належить забезпечення складання списків (реєстрів) постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації, відповідно до яких надається матеріальна допомога, списків загиблих осіб на підставі їх ідентифікації. Між Луганською обласною військовою адміністрацією та Міжнародним Комітетом Червоного Хреста досягнуто домовленості щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих осіб Луганської області внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру.
    У зв’язку із вищезазначеним, інформацію про поранених/загиблих внаслідок ворожих обстрілів цивільних громадян Білолуцької територіальної громади просимо надавати в приватні повідомлення на сайт bilolutsk_ma@ukr.net або через сторінку в Facebook (https://www.facebook.com/110600301846834/posts/pfbid02fDqZN3cWHn9UxRCTAVLWq1BQTA814EvvbBFgNwPRiLDZrBpM7qwK9c6VNKWhsUP6l/).