Електронний кабінет – переваги та зручність використання

Дата: 21.02.2022 14:56

Податковою вимогою податкова служба повідомляє платників податків про  наявність суми податкового боргу – Нововолинська міська рада

Головне управління  ДПС у Луганській області повідомляє, що для зручності платників податків Державною податковою службою України запроваджено сервіс «Електронний кабінет платника», скористатись яким можливо цілодобово як з персональних комп’ютерів так і з смарт-пристроїв, доступ до сервісу є безкоштовним.

За його допомогою зокрема надається можливість:

• листування з податковими органами;

• отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетом;

• формування та направлення до органів ДПС електронних документів, у тому числі податкової та фінансової звітності тощо.

Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків за формою F1001803.

Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: cabinet.tax.gov.ua з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП).