Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства були підведені підсумки участі закладів освіти у всеукраїнських та обласних конкурсах за 2021 рік.

Дата: 11.02.2022 08:28

Найактивнішу участь у заходах серед закладів освіти Білолуцької громади взяли учні Білолуцького, Танюшівського ліцеїв та Білолуцької гімназії.   Сертифікат Київської Малої Академії Наук за участь у родинному конкурсі «Борщ по-МАНівськи, або вивчаймо українські традиції разом» отримала Нехаєнко Лариса, учениця Танюшівського ліцею. Фото дівчини розміщено у  відповідному збірнику серед учасників  конкурсу з усієї України. Диплом та кубок отримав рій «Чайка» Білолуцького ліцею за зайняте ІІ місце у онлайн-вікторині  «Відун» ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») (керівник В.В.Нікітін). Інші  учасники заходів ЛОЦДЮТК були відзначені дипломами та грамотами.