Судитимуть чоловіка за незаконну порубку дерев на території об’єкту природно-заповідного фонду

Дата: 02.02.2022 08:18

Прокуратура України — Вікіпедія

Прокурори Новопсковського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області підтримують публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо незаконної порубки дерев на території об’єкту природно-заповідного фонду (ч. 3 ст. 246 КК України).

Наразі співробітники правоохоронних органів направили до суду обвинувальний акт.

За даними слідства, місцевий житель, з метою вирубки дерев, вирушив до заповідного урочища «Луг», розташованого поблизу с. Ікове. За допомогою бензопили чоловік незаконно спиляв 4 сухостійні дерева ясеню діаметром від 28 до 32 см.

Своїми діями чоловік завдав шкоди державі на суму понад 5 000 гривень.

На місці події правоохоронці вилучили деревину та знаряддя вчинення злочину. За наполегливої позиції прокурора на майно накладено арешт.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими відділу поліції № 1 Старобільського районного управління поліції Головного управління Нацполіції в Луганській області.

Санкція статті передбачає покарання в виді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської окружної прокуратури.