За позовом прокурора громаді повернуто землю

Дата: 02.02.2022 08:15

Прокуратура України — Вікіпедія

На виконання однієї з конституційних функцій органів прокуратури – представництво інтересів держави в суді, Новопсковським відділом Старобільської окружної прокуратури Луганської області предвлено позов  у сфері цивільного судочинства на суму 420 тис. грн. про розірвання договору оренди земельної ділянки загальною площею 15 га та її повернення Новопсковській селищній раді, внаслідок її нецільового використання.

За принципової позиції прокурора у січні 2022 року Новопсковським районним судом вказаний позов задоволено та громаді повернуто землю.

Звернення прокурора до суду спрямоване на дотримання встановленого Конституцією України принципу верховенства права, задоволення суспільної потреби у відновленні законності при вирішенні питання щодо розпорядження земельними ділянками комунальної форми власності.

Прокурор Новопсковського відділу

Старобільської окружної прокуратури         О. Білик