На розрахункові рахунки в банку платникам повернуто понад 210 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування

Дата: 31.01.2022 10:51

Голова ДПС провів онлайн-зустріч з представниками Європейської Бізнес  Асоціації

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що за січень – грудень 2021 року платники податків Луганщини подали 147 заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки в банках. Загальна сума заявленого бюджетного відшкодування становить 268,2 млн гривень. У 2020 році подано 129 заяв на загальну суму 162,3 млн гривень.

За її словами, по 147 заявам платників, поданим у січні - грудні 2021 року, проведено 146 камеральних перевірок, 1 камеральна перевірка ще триває.

За результатами камеральних перевірок по 8 заявам виявлено ризики неправомірного декларування сум ПДВ, заявлених до відшкодування з бюджету, на загальну суму 29,2 млн гривень. Матеріали таких камеральних перевірок передані до підрозділу податкового аудиту.

За двома заявами встановлено завищення суми ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню на рахунок платника у банку, на 0,2 млн гривень.

Людмила Хворостян зазначила, що за 12 місяців 2021 року на розрахункові рахунки в банках платникам вже повернуто 210,3 млн грн ПДВ, заявленого до бюджетного відшкодування..

Головне управління ДПС у Луганській області