Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

До 1 вересня 2022 року є можливість скористатися правом на податкову амністію

Дата: 31.01.2022 10:50
Кількість переглядів: 253

Голова ДПС провів онлайн-зустріч з представниками Європейської Бізнес  Асоціації

У Головному управлінні ДПС у Луганській області нагадують. Триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб.

Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи.

Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Декларація подається виключно в електронному вигляді, має зручну форму для заповнення, в її розділах чітко зазначено, які саме активи підлягають декларуванню. До подання одноразової декларації платник має розмістити кошти в національній або іноземній валютах на спеціальному рахунку, що може бути відкритий в банках України.

У відомстві звертають увагу, що 1 березня 2022 року завершується період одноразового (спеціального) декларування іноземних активів за пільговою ставкою 7 %.  У подальшому, до завершення кампанії, іноземні активи можливо задекларувати за ставкою 9 %.

Можливість застосувати податкову амністію надана нормами Закону України від 15.07.2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Детальніше з порядком одноразового (спеціального) добровільного декларування можна ознайомитися тут.

 

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора