Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 4 млрд грн ЄСВ

Дата: 31.01.2022 10:48
Кількість переглядів: 235

Голова ДПС провів онлайн-зустріч з представниками Європейської Бізнес  Асоціації

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у 2021 році підприємства та підприємці Луганщини сплатили до бюджету 4 млрд 093,8 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄСВ). Цей показник перевищує надходження ЄСВ за 2020 рік на 14,9 відс. або на 523,1 млн гривень.

За її словами, серед основних джерел надходжень єдиного соціального внеску – нарахування і сплата ЄСВ роботодавцями із заробітних плат найманих працівників, від виплат грошового забезпечення військовослужбовцям, а також від фізичних осіб-підприємців, членів фермерських господарств та самозайнятих осіб.

Людмила Хворостян нагадала, що єдиний внесок автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в держказначействі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

 

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора