Місцеві громади Луганщини отримали від спрощенців понад 488 млн грн єдиного податку

Дата: 31.01.2022 10:47

Голова ДПС провів онлайн-зустріч з представниками Європейської Бізнес  Асоціації

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що протягом 2021 року від спрощенців Луганщини до місцевих бюджетів надійшло 488,7 млн гривень.

Вона зазначила, що основна частина надходжень єдиного податку, а це 271 млн грн сплачена фізичними особами – підприємцями, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи перерахували до місцевої скарбниці 36,3 млн грн, сільськогосподарські товаровиробники - 181,4 млн гривень.

У порівнянні з показниками 2020-го року надходження єдиного податку збільшились на 11,9 відс. або на 52 млн гривень.

Людмила Хворостян нагадала, що всього за 2021рік до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 4 млрд 401,8 млн грн податків, зборів, інших платежів.

Головне управління ДПС у Луганській області