Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію – важливий напрям роботи прокуратури

Дата: 12.01.2022 14:13

Прокуратура України — Вікіпедія

Розгляд звернень громадян та запитів на публічну інформацію – один із важливих напрямів діяльності прокуратури, який є засобом відстоювання громадянами своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

Протягом 12 місяців 2021 року до Новопсковського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області надійшло 43 звернення фізичних та юридичних осіб (з них 3 дублетні звернення). За результатами розгляду, 25 звернень направлено до інших відомств для вирішення, по 15 зверненням надано роз’яснення, 1 звернення перебуває на розгляді.

Повторні звернення Новопсковським відділом, у вищевказаний період, не розглядались.

Усі звернення розглянуті прокуратурою у встановлені строки з наданням заявникам обгрунтованих відповідей.

Крім того, протягом 12 місяців 2021 року до Новопсковського відділу Старобільської окружної прокуратури Луганської області запити про надання публічної інформації не надходили.

Прокурор Новопсковського відділу                                                   Білик О.М.