Сьогодні у Білолуцькому ліцеї відбулася фахова дискусія керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 11.01.2022 08:20

У Білолуцькому ліцеї відбулася фахова дискусія керівників закладів загальної середньої освіти з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності в умовах дистанційного навчання. Актуальність її викликана тим, що впродовж двох останніх років через запровадження карантинних заходів у зв’язку із  поширенням захворювання  на гостру респіраторну хворобу COVID-19 освітній процес частково здійснювався в дистанційному режимі. Під час обговорення присутні відзначили значну технічну підтримку з боку держави щодо розроблення спеціальних навчальних програм, електронних програм,  підвищення цифрової компетентності вчителів, дітей та батьків, розвиток навичок використання цифрових технологій не лише в побуті, але і в освітньому процесі. Але значна увага була приділена шляхам подолання проблем, які виникають під час організації дистанційного навчання, а це: низька мотивація до навчання учнів та батьків,  певна неорганізованість учнів, відсутність чітких вимог з боку батьків щодо навчання дитини вдома, подекуди відсутність стійкого інтернет зв’язку, недостатність у деяких родинах засобів для навчання. У ході дискусії були вироблені підходи до подолання  проблем, що належать до компетенції закладів освіти.