Новий рік та Різдво 2022

Дата: 30.12.2021 15:18

Новий рік та Різдво для дітей пов’язані зі святковим настроєм, радістю, а ще – очікуванням подарунків. І дуже добре, коли ці сподівання справджуються. Тому відділ освіти щиро вдячний Білолуцькій селищній раді, народному депутату Сергію Шахову, підприємцям та благодійникам, які цього року зробили все можливе, щоб вихованці закладів дошкільної освіти, учні початкової школи ( а в деяких гімназіях та ліцеях завдяки  приватним підприємцям і учні 5-11 класів) отримали перед  святами солодкі подарунки.  Важливо, що коло благодійників цього року розширилося, інформацію про них можна прочитати на сторінках закладів освіти у соціальних мережах. Сподіваємось, що людська вдячність стане запорукою успішної діяльності тих, хто дбає про дітей і несе їм радість.