До уваги платників податків !

Дата: 18.11.2021 15:52

З 01.01.2022 року  фізичні особи – підприємці  платники єдиного податку другої – четвертої групи незалежно від обсягу доходу та обраного виду діяльності  повинні  застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО або ПРРО).

Суб’єкти господарювання можуть зареєструвати ПРРО, скориставшись безкоштовним програмним рішенням, яке розміщено на вебсайті ДПС України у банері «Програмні РРО» (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/).

Нагадуємо, що банер також містить нормативно – правові акти, відеоуроки щодо процедури реєстрації ПРРО, отримання електронних ключів у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, інструкції щодо заповнення та подання форм, інформаційні повідомлення щодо оновлення версій безкоштовних програмних рішень, контакти відповідальних осіб ДПС, які надають роз’яснення, пов’язані з роботою ПРРО.