До уваги населення!

Дата: 12.11.2021 15:43

На Буковині проводитиметься осіння пероральна вакцинація диких м'ясоїдних  тварин проти сказу - Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області

Протягом листопада- грудня 2021 року  відбудеться кампанія з розкладання пероральної вакцини (це вакцина, яка потрапляє в організм тварини при поїданні) для диких м’ясоїдних на території Старобільського (Новопсковського) району по лісовим та мисливським угіддям (на узбіччях лісових доріг, по лісосмугам та ін.. місцях), безпосередньо робочими групами у складі фахівців та технічного персоналу (наземний розподіл). Дана вакцинація проводиться з метою профілактики вірусу сказу серед диких м’ясоїдних тварин в дикій фауні.

У разі виявлення в лісових та мисливських угіддях Новопсковського району даної вакцини (брикети коричневого кольору розміром 3х3 см - це приманка в якій знаходиться вакцина), прохання до громадян дану приманку в жодному разі не чіпати!

За більш детальною інформацією звертатися до державної установи ветеринарної медицини за тел.  0669473839.