Початкова освіта – важлива ланка здобуття школярами якісної освіти.

Дата: 10.11.2021 14:29

І залежить вона не лише від фахової майстерності педагога, але і матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу.

Вже четвертий рік  учні початкових класів навчаються за концепцією Нової української школи. ЇЇ втілення вимагає нових підходів до організації освітнього процесу, в тому числі й відповідного оснащення. І забезпечується поповнення матеріально-технічної бази закладів освіти для початкової школи з державного бюджету лише на умовах співфінансування з місцевого бюджету. У цьому році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» були придбані дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп’ютерне обладнання для закладів загальної середньої освіти Білолуцької селищної ради на загальну суму 438,6 тис. грн., з яких –101,4 тис. грн. - кошти   місцевого бюджету. За ці кошти було придбано одномісні столи та стільці для першокласників, комплекти дидактичних матеріалів для 6 шкіл ( малокомплектні школи, Березівська та Козлівська гімназії, не фінансуються з державного бюджету) та 6 комплектів комп’ютерного обладнання.