A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

СБУ посилює міжвідомчу взаємодію у протидії терористичним загрозам

Дата: 01.11.2021 10:25
Кількість переглядів: 850

Головне Управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях провело міжвідомчі антитерористичні тренування у Лисичанську.

За сценарієм навчань, умовні терористи проникли на територію телевежі у центральній частині міста та замінували її. Учасники тренувань мали своєчасно виявити вибухонебезпечні предмети та попередити теракт.

У тренуваннях взяли участь співробітники Служби безпеки України, Національної поліції,  Державної служби з надзвичайних ситуацій та інших суб’єктів антитерористичної діяльності.

Учасники успішно відпрацювали алгоритм дій у ситуації диверсійної небезпеки: розмінували об’єкт, виявили та знешкодили умовних диверсантів та здійснили низку заходів, необхідних для подолання наслідків надзвичайної ситуації.

Організатори навчань, детально проаналізувавши кожну фазу операції, відзначили злагоджену роботу представників усіх задіяних в тренуваннях відомств.

Спільно з представниками концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення  учасники тренувань визначили напрямки підвищення рівня контрдиверсійного захисту об’єкту інфраструктури та запропонували конкретні заходи.

Пресслужба СБУ в Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора