Платники Луганщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 3,1 млрд гривень ПДФО

Дата: 28.10.2021 15:29

Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

За її словами, протягом січня – вересня 2021 року до бюджетів усіх рівнів надійшло 3 млрд 153,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Це на 17,2 відс. або на 462,5 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді минулого року.

Місцеві бюджети отримали 2 млрд 382,3 млн грн ПДФО, що перевищує показники січня – вересня 2020 року на 18,1 відс. або на 349,6 млн гривень.

До державного бюджету за 9 місяців поточного року мобілізовано 771,6 млн грн ПДФО. Цей показник збільшився на 17,1 відс. або на 112,9 млн грн у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

Людмила Хворостян зазначила, що наповнення місцевих бюджетів знаходиться на постійному контролі у податковій службі Луганської області, оскільки від цього багато в чому залежить стабільність і стійкість всієї фінансової системи регіону. Важливо, що територіальні громади найбільшу частку податкових надходжень отримують саме за рахунок ПДФО. Ці кошти йдуть на розвиток власної соціально-економічної сфери.

Головне управління ДПС у Луганській області