Землекористувачі та власники землі Луганщини сплатили понад 300 млн гривень

Дата: 28.10.2021 15:27

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що юридичні та фізичні особи сплатили у січні – вересні 2021 року 323,2 млн грн плати за землю. Це на 62 млн грн або на 23,8 відс. більше надходжень аналогічного періоду минулого року. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.

Вона нагадала, що відповідно до податкового законодавства, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у звітному році.

За словами Людмили Хворостян, з метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування платникам плати за землю ДПС рекомендує здійснити сплату податкових зобов’язань за вересень 2021 року не пізніше 29 жовтня 2021 року.

Головне управління ДПС у Луганській області