A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Єдиний рахунок для сплати податків

Дата: 20.10.2021 15:59
Кількість переглядів: 166

У Головному управлінні ДПС у Луганській області розповіли. Єдиний рахунок – це рахунок ДПС, відкритий у Державній казначейській службі України, який платник податків може використовувати для сплати податків і зборів, адміністрування яких контролює податкова.

Через єдиний рахунок можна буде сплатити податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), єдиний соціальний внесок (ЄСВ), єдиний податок (ЄП), рентну плату, а також податковий борг за такими податками.

Проте єдиний рахунок не можна буде використати для сплати податку на додану вартість (ПДВ) та акцизного податку з пального та спирту, оскільки для їхньої сплати є дві інші, спеціальні системи електронного адміністрування. Єдиний рахунок також не можна буде використати для сплати частини чистого прибутку (доходу) державними та комунальними підприємствами та їхніми об’єднаннями.

Для того, щоб відкрити єдиний рахунок платник податків зможе подати заявку до податкової служби через Електронний кабінет. Використовувати рахунок можна буде вже на наступний день після подання заявки. Припинити використання – не раніше 1 січня наступного року.

 

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора