За позовом прокурора задоволено позов

Дата: 30.09.2021 11:43

Новопсковським відділом Старобільської окружної прокуратури Луганської області протягом  2021 року здійснювалась одна з конституційних функцій органів прокуратури  представництво інтересів держави в суді.

Слід зазначити, що упродовж минулого періоду поточного року Новопсковським районним судом Луганської області задоволено позов прокурора у сфері цивільного судочинства на суму 518 тис. грн. про розірвання договору оренди земельної ділянки загальною площею 18,5 га та її повернення Новопсковській селищній раді, внаслідок її нецільового використання.

Звернення прокурора до суду спрямоване на дотримання встановленого Конституцією України принципу верховенства права, задоволення суспільної потреби у відновленні законності при вирішенні питання щодо розпорядження земельними ділянками комунальної форми власності.

Прокурор Новопсковського відділу

Старобільської окружної прокуратури         О. Білик