Викрито схему ухилення від сплати податків суб’єкта господарської діяльності на суму понад 11 млн гривень

Дата: 27.09.2021 09:59

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Ігор Ткачов повідомив, що фахівцями відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом cпільно з Луганською обласною прокуратурою, викрито схему ухилення від сплати податків суб’єкта господарської діяльності на суму понад 11 млн гривень.

Проведеним аналізом фінансово-господарської діяльності суб’єкта діяльності встановлено перерахування грошових коштів у значних розмірах за послуги, які фактично не здійснювались, на підприємство, що має ознаки фіктивності.

За результатами проведеного аналізу складено аналітичне дослідження з ознаками кримінального порушення згідно з ч.3 ст. 212 КК України.

Головне управління ДПС у Луганській області