A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Подання звітності платниками єдиного податку ІІІ групи

Дата: 23.09.2021 13:20
Кількість переглядів: 177

 

У Головному управлінні ДПС у Луганській області інформують. Відповідно до п. 294.1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал (крім податкового періоду для податкової звітності з податку на додану вартість, визначеного пунктом 202.1 ПКУ).

Податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (підпункт 49.18.2 ПКУ).

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний банківський день, що настає за вихідним або святковим днем (пункт 49.20 ПКУ).

Податкова декларація подається в один із таких способів: засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги", особисто платником податків або уповноваженою на це особою або  надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

У разі надсилання податкової декларації поштою платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової звітності в електронній формі, - не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.

Юридичні особи – платники єдиного податку третьої групи, у яких протягом звітного періоду відсутні доходи, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього ж року було отримано та задекларовано дохід, то за поточний звітний період відповідно до пункту 296.7 ПКУ платники мають знову задекларувати отриманий ними раніше дохід (без сплати єдиного податку).

Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал (пункт 295.3 ПКУ).

Сплата єдиного податку платниками третьої групи здійснюється за місцем податкової адреси (пункт 295.4 ПКУ).

 

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора