Всесвітній день прибирання!

Дата: 17.09.2021 10:52

З метою формування національної культури, чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля 17 вересня 2021 року о 1300 год. Білолуцька селещна рада також доєднається до міжнародної соціально-екологічної  акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій -   «Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Акцію планується провести на березі річки Айдар в межах населеного пункту смт Білолуцьк.

Це додаткова можливість привернути увагу до питань, пов'язаних з відходами в нашій країні, а також закликати людей до дій. Цього року, враховуючи карантинні обмеження, планується новий формат – групового, сімейного прибирання з дотриманням соціальної дистанції та в масках за можливості з роздільним збором вторинної сировини й здачею відсортованого в найближчий пункт прийому. Зробимо Україну чистою разом!»