Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Підприємства Луганщини з початку року погасили понад 110 млн грн податкового боргу

Дата: 07.09.2021 09:28
Кількість переглядів: 205

Фото без опису

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина повідомила, що протягом січня – серпня 2021 року до бюджетів усіх рівнів за рахунок погашення податкового боргу надійшло 110,3 млн грн, в тому числі у липні – 29,1 млн гривень.

За її словами, найбільші суми надходжень забезпечені до державного бюджету – 48,8 млн грн, ще 61,5 млн грн спрямовано до місцевих бюджетів.

Ольга Височина нагадала, що діючим Законом України від 04.12.2020 № 1072 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-CoV-2» визначені додаткові заходи підтримки громадян та бізнесу з питання врегулювання податкового боргу.

Вона акцентувала увагу, що робота з недопущення та погашення податкового боргу залишається пріоритетним напрямком діяльності податкової служби. Адже своєчасно сплачені податки є запорукою добробуту усіх громадян та держави в цілому.

 

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора