Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

З початку 2021 року податковою Луганщини опрацьовано 32 запити на отримання публічної інформації

Дата: 02.09.2021 15:42
Кількість переглядів: 231

Фото без опису

Начальник Головного управління ДПС у Луганській області Ольга Височина поінформувала, що у січні – липні поточного року податківцями опрацьовано 28 запитів на отримання публічної інформації.

За її словами, із загальної кількості 4 запита надійшло поштою, 19 – електронною поштою, 5 – особисто від запитувача.

Найбільше запитів на отримання публічної інформації надійшло від фізичних осіб – 24 запити, від юридичних осіб – 4 .

Ольга Височина зазначила, що за результатами розгляду запитів: задоволено, з наданням інформації – 25, надіслано за належністю – 3.

Вона зауважила, що запити на отримання публічної інформації надсилаються на електронну скриньку lg.zvernennya@tax.gov.ua.

Очільниця податкової служби області нагадала, що публічна інформація відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-IV «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених Законом.

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора