Понад 198 млн грн рентних платежів до бюджету – внесок платників податків Луганщини

Дата: 31.08.2021 09:33

Заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян повідомила, що у січні – липні 2021 року до Зведеного бюджету України надійшло 198,3 млн грн рентної плати за користування надрами. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 104,4 млн грн або в 2 рази.

Вона зазначила, що за цей час до бюджетів усіх рівнів перераховано рентної плати:

- за спеціальне використання води – 15,2 млн грн;

- за спеціальне використання лісових ресурсів – 3,9 млн грн;

- за користування радіочастотним ресурсом України – 186,6 тис. гривень.

Людмила Хворостян нагадала, що відповідно до Податкового кодексу України рентна плата складається з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин, рентної плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України, рентної плати за спеціальне використання води, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Головне управління ДПС у Луганській області