28 серпня відбувся щорічний серпневий педагогічний форум «Розвиток освіти Білолуцької селищної ради: проблеми і перспективи».

Дата: 30.08.2021 14:14

Фото без описуФото без опису

У роботі форуму взяли участь Білолуцький селищний голова Іван Грачевцов, голова профспілки працівників освіти Білолуцької та Новопсковської селищних громад Тетяна Макаренко, керівники та педагогічні працівники закладів освіти.  Здобутки минулого навчального року і основні завдання та виклики, які стоять перед освітою громади у 2021-2022 навчальному році, окреслила у своєму виступі Світлана Кузнєцова, начальник відділу освіти Білолуцької селищної ради. Вчитель початкових класів Можняківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Людмила Ковальова поділилася роздумами щодо переваг та проблем запровадження Нової української школи.  Досвід роботи з батьками, які стали активними учасниками освітнього процесу в дитячому садочку, презентував директор ЗДО «Танюшка»                (с.Танюшівка) Олександр Горбачов. Алла Цапенко, директор Новобілянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, розповіла про співпрацю з молодіжною громадською організацією Будуємо Україну Разом (БУР),  представники якої мало не зо всіх областей України цього літа працювали та знайомилися з нашим краєм. Завершився форум засіданням методичних обєднань вчителів-предметників.