Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Бізнес Луганщини сплатив 37 млн грн екологічного податку

Дата: 30.08.2021 13:35
Кількість переглядів: 184

Фото без опису

 

За січень – липень 2021 року платники податків Луганської області перерахували до зведеного бюджету 37 млн грн екологічного податку. До спеціального фонду місцевих бюджетів було зараховано 15 млн грн, до державного бюджету – 22 млн гривень. Про це розповіла заступник начальника Головного управління ДПС у Луганській області Людмила Хворостян.

Вона зазначила, що за січень – липень 2021 року на обліку в територіальних органах податкової служби регіону перебуває понад 1,4 тисячі юридичних та фізичних осіб платників екологічного податку. Вони здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скидають забруднюючі речовини безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи тощо.

Людмила Хворостян акцентувала увагу, що екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Головне управління ДПС у Луганській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора