Відповідно до розпорядження Білолуцького селищного голови від 23 липня 2021 року

Дата: 12.08.2021 09:25

Відповідно до розпорядження Білолуцького селищного голови від 23 липня              2021 року № 76- Г "Про створення комісії з перевірки готовності закладів загальної середньої та дошкільної освіти Білолуцької селищної ради до нового 2021/2022 навчального року" та з метою стану готовності закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону з 10 по 13 серпня 2021 року працювала виїзна комісія щодо прийому закладів освіти до роботи в новому навчальному році і опалювальному сезоні.

Всі керівники, колективи шкіл та дитячих садків відповідально поставилися до підготовки закладів до нового навчального року. Якісно проведено роботи з поточного та косметичного ремонту шкільних приміщень, спортзалів, актових залів, класів, кабінетів, місць загального користування, пофарбовано парти і столи, спортивні майданчики, коридори та інше.

За результатами  перевірки складені  відповідні акти.