Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність.

Дата: 23.07.2021 10:24
Кількість переглядів: 466

Фото без опису

Керуючись ст.35 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», селищна рада оприлюднює проєкт рішення Білолуцької селищної ради  «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майна  Білолуцької селищної ради» та його аналіз який розроблено  постійною комісію з питань планування фінансів, бюджету, освіти, охорони здоров’я, культури та соціального розвитку

    Основною метою прийняття регуляторного акту є врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна, що перебуває в комунальній власності та наповнення місцевого бюджету.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено  на офіційному сайті Білолуцької селищної ради в розділі Регуляторна діяльність. 

         Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 92322, Луганська область, Старобільський район, смт.Білолуцьк, вул. 1 Травня, буд. 4 , тел.(06463) 924 42 , e-mail:  belolytsksovet@ukr.net

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора