ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ !

Дата: 01.07.2021 10:40

У з'язку з різким підвищенням температури повітря, потужними вітрами, встановленням найвищого класу пожежної небезпеки, у нашому регіоні небезпека лісових пожеж різко зросла. переважно пожежі відбуваються через порушення вимог пожежної безпеки в лісових масивах. Рятуючись від спеки, місцеві жителі йдуть відпочивати на береги річок, озер, у ліс тощо. Часто відпочиваючі, грибники, рибалки залишають за собою в лісі сміття (яке потім навмисно спалюють), також є випадки необережного поводження з вогнем, часті випадки виникають при кинутому на суху рослиність недопалку та багато інших явищ, і стають причиної лісових пожеж.

у разі виявлення пожежі в лісі або поруч з ним. зателефонуйте :

-інженеру ОЛЗ ДП « Старобільське ЛМГ» Трофименку олегу Ігоревичу за номером телефону – 095-365-55-24;

- лісничиму Білолуцького лісництва Заратуйченко Валентині Миколаївні за номером телефону – 098-324-51-61;

-т.в.о. лісничого новобілянського лісництва Заратуйченко Олександру Володимировичу за номером телефону – 067-259-53-24;

- в підрозділ ДСНС за номером телефону  098-532-81-51; 064-63-213-02 або 101;

- в місцеві органи влади.

Будьте пильні і пам’ятайте, що кожен з Вас може допомогти попередити великі неприємності і вберегти ліси від пожеж.