Закінчено досудове розслідування

Дата: 30.06.2021 08:12

У поточному місяці слідчим відділом Новопсковського відділу поліції до суду спрямовано для вирішення питання щодо звільнення від кримінальної відповідальності два провадження стосовно місцевих мешканців, які знайшли та в подальшому зберігали бойові припаси, а також вибухові речовини.

Обом особам під час досудового розслідування оголошено підозру у  скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 КК України, якою передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Враховуючи той факт, що зазначені особи добровільно здали до правоохоронних органів бойові припаси та вибухові речовини, слідчим, за результатами досудового розслідування зазначених кримінальних проваджень, до суду спрямовані клопотання про звільнення підозрюваних осіб від кримінальної відповідальності на підставі ч. 3 ст. 263 КК України.

Новопсковський відділ

Старобільської окружної прокуратури