Дата: 22.06.2021 15:33

18 червня відбулося друге засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на вакантну посаду директора Білолуцького ЗЗСО І-ІІ ступенів. На конкурс були подані документи одного учасника – Тетяни Миколаївни Улезько. Конкурс відбувався у три етапи. На першому етапі конкурсант протягом 20 хвилин повинен був обрати з 4-х одну правильну відповідь на тестове завдання. Максимальна кількість балів -20. За це випробування Тетяна Миколаївна Улезько отримала 18 балів. Другий етап конкурсу  проходив шляхом розв’язання ситуаційних завдань. З трьох  через жеребкування було обране одне завдання. За результатами розв’язання ситуаційного завдання комісією були оцінені особистісні компетенції, знання спеціального законодавства, досвід під час виконання посадових обов’язків, що пов’язаний із завданням та змістом роботи. Відповідь Тетяни Миколаївни Улезько була оцінена в 1,5 балів ( при максимальних 2). І максимально високим балом було відзначено презентацію перспективного плану розвитку закладу освіти. Загальна кількість балів склала 21,5. Тетяна Миколаївна Улезько набрала необхідну кількість балів для успішного проходження конкурсу. Наказом начальника відділу освіти Тетяну Миколаївну Улезько  буде призначено на посаду після закінчення її основної щорічної відпустки.

Під час проведення конкурсу велася його відеофіксація.