Відбувся конкурс на посаду директора Білолуцького ЗЗСО І-ІІ ступенів

Дата: 22.06.2021 08:46

18 червня у приміщенні Білолуцької селищної ради відбувся конкурс на посаду директора Білолуцького ЗЗСО І-ІІ ступенів. Учасником конкурсу була одна особа - Улезько Тетяна Миколаївна. За результатами  перевірки  на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти; перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання; презентації  перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах конкурсного випробування Улезько Тетяну Миколаївну визнано переможцем конкурсу.