Відбір кандидатів до участі у конкурсі на посаду директора Білолуцького ЗЗСО І-ІІ ступенів

Дата: 16.06.2021 15:59

Сьогодні  відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на вакантну посаду директора Білолуцького ЗЗСО І-ІІ ступенів. 11 червня сплив час подання документів кандидатами на посаду.  Необхідний пакет документів надала Улезько Тетяна Миколаївна. За результатами розгляду питання щодо перевірки поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам  та допущення/  недопущення  кандидатів до участі у конкурсному відборі комісія прийняла одностайне рішення: допустити Улезько Т.М. до участі у конкурсі на посаду директора Білолуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Білолуцької селищної ради.

Протокол №1