ВІДДІЛ ОСВІТИ ОТРИМАВ ДИДАКТИЧНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ 1-Х КЛАСІВ

Дата: 07.06.2021 09:54

За рахунок  гуманітарної допомоги від The LEGO Foundation на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України cьогодні відділ освіти Білолуцької селищної ради отримав у Департаменті освіти і науки Луганської облдержадміністрації  набори LEGO Play Box. Вони  будуть використовуватися у 1-х класах з 1 вересня нового навчального року як дидактичні матеріали для впровадження  методик ігрового та діяльнісного навчання. Конструктори від LEGO не лише сприяють  зацікавленості першокласників у навчанні в школі, а, насамперед, розвивають критичне мислення, вміння виконувати творчі завдання, працювати в парах чи групі. Це дозволить  дітям набувати життєвих компетентностей з початкових класів.