Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Головне управління ДПС у Луганській області інформує !!!

Дата: 25.05.2021 16:53
Кількість переглядів: 279

Фото без опису

Подання форми 20-ОПП засобами електронних сервісів

 

Сектор комунікацій з громадськістю відділу інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Луганській області надає роз’яснення, щодо подачі Повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність в електронному вигляді за ф. №20-ОПП (далі – Повідомлення за ф. №20-ОПП).

 

Відомості про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, платники податків можуть подати до контролюючого органу в електронному вигляді. Користувачі Електронного кабінету через приватну частину (особистий кабінет) мають можливість подати Повідомлення про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність  в електронному вигляді за ф. №20-ОПП. Реєстраційні дані платника в Повідомленні за ф. №20-ОПП заповнюються автоматично на основі даних ДПС, дані щодо об’єктів оподаткування заповнюються платником самостійно.

 

Повідомлення за ф. №20-ОПП опрацьовується повністю в автоматичному режимі та результат опрацювання відображається у Квитанції №2, яку можливо переглянути в режимі «Вхідні/вихідні документи» Електронного кабінету. Крім того, дані про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, відображаються в режимі «Облікові дані платника» Електронного кабінету.

 

Обов’язок повідомляти контролюючий орган за основним місцем обліку платника податків про об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, встановлений п. 63.3 ПКУ. Такі відомості подаються у повідомленні за ф. №20-ОПП протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття об’єкту оподаткування або об’єкту, пов’язаного з оподаткуванням. За неподання повідомлення за формую № 20-ОПП передбачено відповідальність у вигляді штрафу, розмір якого залежить від статусу платника податків:

 

- приватні підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність – 340 грн;

юридичні особи та відокремлені підрозділи юридичної особи – 1020 грн.

Якщо порушення не буде усунено протягом року, тобто неподання форми № 20-ОПП не відбудеться, повторний штраф збільшується у 2 рази і для ФОП він буде становити 680 грн, а для юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів – 2040 гривень.

Головне управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора