A A A K K K
для людей із порушенням зору
Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Головне управління ДПС у Луганській області інформує !!!

Дата: 25.05.2021 16:46
Кількість переглядів: 266

Сервіс «Електронний кабінет»

 

Сектор комунікацій з громадськістю відділу інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Луганській області інформує, що на сьогодні ДПС України запроваджено низку електронних сервісів, зокрема, щодо можливості сплати податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок та плата за землю) засобами «Електронного кабінету».

 

Для можливості користування «Електронним кабінетом» платникам податків необхідно отримати особисті ключі електронного цифрового підпису.

 

Також за допомогою «Електронного кабінету» платники податків – фізичні особи мають можливість перегляду даних, зокрема, щодо:

 

- об’єктів оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі);

 

- сформованих податкових повідомлень-рішень та необхідних платіжних реквізитів органів місцевого самоврядування для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

 

- розрахунків сум податкових зобов’язань по таких податках; стану розрахунків з бюджетом.

 

При використанні «Електронного кабінету» платники податків матимуть змогу заощадити свої кошти та час, сплатити зазначені податки в будь-який зручний, у т.ч. неробочий час. Це також позбавляє необхідності відвідувати центри обслуговування платників, банківські установи, тощо.

Головне управління ДПС у Луганській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора