Білолуцька селищна рада вкотре застерігає !!!

Дата: 07.05.2021 14:25

Білолуцька селищна рада вкотре застерігає, що спалювання сухої трави і листя загрожує виникненням масштабних пожеж в лісах і населених пунктах, небезпечних для здоров'я людей, особливо для тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами. Так, 04.05.2021 року, на напрямку н.п Соснівка(Україна)- н.п. Верхня Серебрянка (РФ) -  500 метрів від Державного кордону було виявлено горіння сухої трави, що в подальшому могло призвести до негативних наслідків. З метою реагування на зміну в обстановці силами відділу прикордонної служби "Білолуцьк" із залученням підрозділу ДСНС (з м.д. н.п. Білолуцьк) пожежу було ліквідовано. В ході пожежі вигорів трав'яний покрив . На даний час проводиться заходи, щодо встановлення осіб причетних до підпалу.

Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, що за вищевказані вчинки передбачено адміністративна відповідальність за порушення вимог Закону України від 13.04.2020 року №556-ХІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані  на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослиного світу )" та кримінальна відповідальність за статтею 245 ККУ "Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світ".