Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Майже 69 млн грн задекларували платники податків за період деклараційної кампанії

Дата: 23.04.2021 13:40
Кількість переглядів: 258

 Фото без опису

За словами начальника Старобільського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Луганській області Світлани Дудник, протягом січня – березня 2021 року 1688 громадян, які обслуговуються Старобільською державною податковою інспекцією (далі-ДПІ), Новоайдарською ДПІ, Новопсковською ДПІ та Марківською ДПІ прозвітували про власні статки за 2020 рік. Загальна сума задекларованого доходу склала 68,5 млн гривень. До сплати в бюджет нараховано 2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,3 млн грн військового збору.

За словами Світлани Дудник, обов’язковому декларуванню підлягають:

- доходи, з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом;

- доходи у вигляді спадщини  та подарунків від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

Звертаємо увагу, що платники податків можуть подати декларацію про майновий стан і доходи онлайн, скориставшись сервісом Електронний кабінет.

Податківці закликають громадян, декларувати власні доходи, не відкладаючи подання декларації на останні дні. Нагадуємо, кампанія декларування доходів триватиме до 1 травня 2021 року (останній день – 30.04.2021 року), а для бажаючих отримати податкову знижку – до 31 грудня цього року.

 Старобільський сектор організації роботи організаційно-розпорядчого управління Головного управління ДПС у Луганській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора