Надійшло майже 170 млн гривень ПДФО

Дата: 13.04.2021 14:46

Надійшло майже 170 млн гривень ПДФО

Протягом січня-березня 2021 року до бюджетів усіх рівнів від платників Старобільської, Чмирівської, Шульгінської, Марківської, Новопсковської, Білолуцької, Новоайдарської територіальних громад  надійшло 169,4 млн грн. податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО). Це на 27,3 млн грн, або на 19,2 відс. більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

Податок на доходи фізичних осіб є одним із основних джерел наповнення бюджетів місцевих громад (близько 70 відс. надходжень) та займає вагому частку у наповненні Державного бюджету (близько 30 відс. надходжень).

Легальний бізнес та офіційні робочі місця – основа бюджетної стабільності територіальних громад і державної фінансової підтримки, які безпосередньо залежать від того, наскільки прозорим є ринок праці і відповідальними роботодавці в питаннях оформлення з найманими особами офіційних трудових відносин.

Старобільський сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління