Білолуцька громада
Луганська область, Старобільський район

Білолуцька селищна рада вкотре застерігає !!!

Дата: 07.04.2021 09:32
Кількість переглядів: 1797

Фото без опису

Білолуцька селищна рада вкотре застерігає, що спалювання сухої трави і листя загрожує виникненням масштабних пожеж в лісах і населених пунктах, небезпечних для здоров'я людей, особливо для тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами. Так, 02.04.2021 року, на ділянці відділу прикордонної служби "Білолуцьк" відділення інспекторів прикордонної служби "Лозно-Олександрівка" на напрямку н.п Верхня Серебрянка (РФ) - н.п Соснівка(Україна) на відстані до 100 метрів від Державного кордону здійснено підпал сухої трави  що в подальшому могло призвести до негативних наслідків. З метою реагування на зміну в обстановці силами відділу прикордонної служби "Білолуцьк" із залученням підрозділу ДСНС (з м.д. н.п. Білолуцьк) пожежу було ліквідовано. В ході пожежі вигоріло близько 3 гектарів трав'яного покриву та назначна частина дерев в лісосмугах між полями. На даний час проводиться заходи, щодо встановлення осіб причетних до підпалу.

Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, що за вищевказані вчинки передбачено адміністративна відповідальність за порушення вимог Закону України від 13.04.2020 року №556-ХІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані  на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослиного світу )" та кримінальна відповідальність за статтею 245 ККУ "Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світ".

Фото без опису

Стаття 245. Знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу

1. Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом - караються штрафом від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Рятувальники закликають не провокувати пожежі у природних екосистемах та дотримуватись правил пожежної безпеки! Не знищуй життя!

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора